Het complete festivalprogramma van A tot Z.

Programma van A tot Z.

Bekijk hieronder het volledige festivalprogramma op alfabetische volgorde. Klik op de foto van de artiest om meer te lezen over de voorstelling én online tickets te kopen voor de voorstelling.

Aissa Kraayenbrink • In Lak’ech

Alles Valt • Alles Valt

Annemarie Brijder • Je verzint het niet

Arbi El Ayachi • De Ruimte in

Bart Huijser • ORANJE

Bart Merks & Merel Franx • TRANS/CE

Bastiaan Toorenent • SCHAAK MAT

Belinfante Quartet en Jordi J. Cárdenas • Tchk-Tsjech!

Buro Nieuw Perspectief • MICRO

CHRONOS • The sea is where you think it is.

Corine Hulshof • Baat

Debora Regoli en Mayke van Veldhuizen • Byemedak

Dieuwertje Spek & Éryn Nieuwint • Ignition

Dion • Dion The Great Magician

Dochters&Ko • LINQUENDA

Elky Rosa Gerritsen • Twelfht night, OR WHAT YOU WILL

ENSŌ Physical Theatre • Out of (self)love

EVA • Leven2

EVA

Eva Nagel • Stil

Eva van den Bosch • Op het leven geschreven

FEE • Onderweg

FEE

Fiona Elferink • SwipeBereik

Frits Vaillant • Droomweefsel

Hinke Hoeksma Producties • Prins Zes, een verdraaid sprookje

Hireth • Hireth

Iris van Peppen • Fragments of Sky

Janna Handgraaf • Oma Solo

Jehee Vertelt • Directeur Gezocht!

Jonathan Nagel • Touch Sound

Kim van Tussenbroek • Kutmamma

Kinder Buenos • mouth and eyes wide shut

Laila el Bazi • Finders Keepers

Liedjes met Carolien en Marie-Christine • De avonturen van Rosalinde

Lisa Ostermann • MEEDOEN

Liza van Brakel • Ain’t no easy way out

LucyONES • FALSE FALLS

Maaike Siegerist en Jonni Slater • Weather Balloons

Mackor De Muynck • Sfessania - Dancing to Madness

Maor Fine SkyWalker • Caged

Marco Lopes • Wees Blij

Mathieu & Guillaume • Als ik van U was

Nadia Bekkers • Invocations: Uprisings on Translucid Battlefields

Nicky Huisman, Marlieke Oord • Ezel en Leeuw naar de maan

Noortje Thuis • #Quarterlife

Oriana van der Sande • The girl and the revolution

Pepijn Streng • The Story of a boy

Prima Donna’s • How to be a Prima Donna

Sascha en Juicy • +

Sjors & Ruud theatermakers • Mag ik al naar huis?

Spruijt en Opperman • Heimweeën

Steel Sheep • Steel Sheep

Tappin-It Collective • LOCO!

Thomas • Tegen Wil En Dank

Tijmen Dokter • Mijn Strijd

Tommy Sherif • I’m not Zo Zielig

Vera Hofman • THE HAIR

Vlamousse • Saampies