Festivalarchief.

Delft Fringe Festival bestaat sinds 2011 en biedt elk jaar een podium aan podiumkunstenaars met lef. In het festivalarchief vind je een overzicht van alle deelnemers over de afgelopen jaren. Ben jij de volgende?

Delft Fringe Festival 2017

1 t/m 11 juni 2017

Anke Timmer, Annemarie, Annemarie Brijder, Dan Tien in de Lucht, Daniel Cane & The Rebellion, De Gestampte Meisjes, Eline, Danike & Iris, Emmelie Zipson, Erika E., Esmay Usmany, Eva Nagel, Eva van den Bosch, Fenneke Dam, Geert Vermeegen, Hun, Isabel Nolte, Ivo Bernard, Jamie de Groot, Jasper Smit, Jehee Vertelt, Joep van Leeuwen & Band, Liever iets Anders, Lisa Chudalla, LucyONES, LUDIQUE, Maaike Siegerist, Marco Lopes, Marco Martens, Marij en Kornelis, Mark Opfer, Misiconi Dance Company, Mix & Match, Nachttheater, Niké Mulder, Pauline ten Böhmer, Rubén Sanchez, Sjors & Ruud theatermakers, Stephan Peters, Tal Garmiza Dance, TG Bodemloos, The Dancing Camera, Theatergroep Nachtbaard, Tom Montfrooy, V I E R, Vers&Kers, Woody & Cat.

Delft Fringe Festival 2016

2 t/m 12 juni 2016

Abdelhadi Baaddi, Alicia Verdú Macián & Rosine Langbroek, Angela van Leeuwen, Annemarie Brijder, Anke en de Timmers, Bajaly Suso, Barbara Breedijk, Batteristi Totali, De Dansonderneming, De Halve Maan, De Mobiele Eenheid, De Rode Horde, De Soepsisters & kids, de VERhaler, deepdeep, Delft Improv Group, Diana van der Bent, Drippingwolf, ErikaE. & Jasper D., Eva & Deborah, Eva Nagel, Falk Hübner en Maarten Zaagman, Feest der Poëzie, Fractal supported by ISH, Francesca Vencken, Frans Brekelmans, Funktioneel Naakt, groep Everything and even more, Hark! en Co, Haytham Safia, Hazeveld & Van Voskuylen, Hessels&Bosch, Hinke Hoeksma Producties, Holle Vaten theater, HONINGVOS, Hotel Barcelona, Hun, Isabel Nolte, Jamie de Groot, Jan Drost en de Vertoning, Jasper Smit, Jetteke Hendriks, Jee Kast, Jildou Kroes, Joep van Leeuwen & Band, John Kleppe, Judith Nab, Katalijn Ritsema van Eck, Kindertheater Kaboem!, Kindertheater O ZO FIJN, Lefkop, Loes en Die Kleine, Maartje & Kine, Mallinger/Meijering, maxtheonly, Michiel Cox, Miny, Mirjam Mare Verhalend Theater, Misiconi Dance Company, Mix & Match, Papillon Entertainment, Pauline ten Böhmer, Pieter Jouke, Piet van der Pas, Seacret, Sillyous Productions, Stefka, Stephan Peters, Tg De Zusjes van, The Ba Rock Band, Theater STAAL, Theater- en musicalzanggroep Prestige, Tim Horsting, Tom Montfrooy, Vertelkring Delft, World Of Ludique!, Ymprov, Ytopia, Zij en Ik.

Delft Fringe Festival 2015

4 t/m 14 juni 2015

Ahead of the Curve, AllesAanElkaar, Anke Timmer, Anni Kaila & Pat Cleaver, Anne Wouter, Aron Elstak & Annemieke van der Linde, A Sense of Jazzmime, Barbara Breedijk, Bite Bullet Dance, Blue Monday, B.O.O.M! Opera, Cabaretduo Reijn en Goed, Dance for life studio, Dan Tien in de Lucht, De Gestampte Meisjes, De groep van Lee, De b-kant, Delft Improv Group, De Theaterbeweging, De VERhaler, De Zingende Zeemeerminnen, Diana van der Bent, Djurre Brouwer, Droomtuin, Dwaalkat, East74 ism Melissa Roos & Jan Tekstra, Echt Mannen, Ederson Xavier/Shuann Chai, Een goede reden, Emmy Eve, Erika E., Esmay Usmany, Evangelos Biskas, Festes Theater, Frans Brekelmans, Frans Verschoor, Funktioneel Naakt, Gaia’s treat, Gemengd Dubbel, Gerswin Bonevacia, GordijnOpzij speelt!, Graaskalf, Groover Jazz, Grupo Revolver & Marron Das, Hanno van der Loo, Henk Helderson & Vrienden, Het Kroost, Het Kunstapparaat, Het Roze Vlaggentheater, Het Vermoeden, Hinke Hoeksma, HipSick Unusual Theatre, House for Art, Illustere figuren, In Your Dreams, Janne Schra, Janneke Jager, Jan van der Mast, Jasper van Kuijk, Jeroen Bloemhoff, Joep van Leeuwen, Judika Lessmann, JUMA Theater, Karakterkoppen, Kindertheater Kaboem!, La Mythomanie, Linea Rekta, Loes & Die Kleine, Maasstadspelers, Madelène Veraa, Man met Koffer/Laurens de Groot, Mannen van Hans, Merel Moistra, Merlijntheater Vlaardingen, Mr. Martin, Noortje Braat en Egon Kracht, Nuffe Tantes, Op ‘t Eijnde, Rapaille, Raymon Rodenburg, Remco de Wildt, Ridderhof, Rogier Pelgrim, Sillyous Productions, Shariffa Indiana Kanbier, Sharon Wezer, SKVR Dansmakers, Soepsisters, SomethingExtra en Merlijntheater, Stefka, Stichting ENS, Stichting Honingvos, Tall Tales Acrobatics, Tee & Pee, Theatergroep B.O.E.I.E.N.D., Tg De Zusjes van, Theatergroep het Web en Dansgroep Cielito, Theatergroep Kruimels, Theatergroep Moederliefde, Theatergroep Monotremata, Theatergroep Paradox, Theatergroep Rocky Amaretto, Theatergroep Vals Plat, Theatergezelschap Mar&Co, Theater La Loupe, The Mycah Principle, Tim Horsting en Sander Reimink, Toneelgroep Dender, Toneelgroep Naakt, UGO, VanPlan, Vertelkring Delft, Voor Galg en Rad, Wilde Spinazie, Wonderland Theater, World of Ludique!, YMPROV.

Delft Fringe Festival 2014

5 t/m 8 juni 2014

-s Gravenspel, Acht, Aldo theater met poppen, Alexander Franken, Angelique Schipper, Anne Jon Toonstra, Annette Vogel, Arie Vuyk, Aron Elstak, AVILYN, Bansutoh, Barbara Breedijk, Bert Kleijweg, Besalú, Between The Sliding Doors, Bewegingstheater De Storm, Big Moose, Boks, Boumadian, Buitenbeeld, CATA, Chabliz, Charmony, Circus Theater Vladimir, Clowns Perspectief, ComedyHuis, CosaNosa Standup Clowning, Danalyze, Danielle Meijboom, De As, De Astronauten, De Larmoyantjes, De Mirakelse TV-tunes Coverband, De Schandknapen van Homerus, de VERhaler, De Wolven, Delft Brass, Delft Improv Group, Delftse Toneelvereniging De Flits, Delftse Vertelkring, Destructive Penguins, Diana van der Bent & Katja Gebbink, Harry Emmery, Diana van der Bent & Louise Hensen, DoelenEnsemble, Dzuana, Ebben & Smit, Een verhaal van Gerard, El Capstok, Emellan, Erika E, Esmay Usmany, Evan van den Bosch, Expresión del Alma, Ezio Tangini, Fabion Franciscus, Faint Lights, Fons en Fleur, Frank Doesburg, Frans Brekelmans, Gré (van de plee), Gaia’s Treat, Gareth Evans-Jones, Geen Front, Gemend Dubbel, Goetjaer Theater & Entertainment, Graaskalf, Greg Shapiro, Hanno van der Loo, Harry Siers, Het Meemaaktheater, Het Vermoeden, Hojotoho Operastudio, Holy Merlijn, Humph, Ingrid Giles, Ivo Bernard, Jente Jong, Jeroen Bakker, Johanna, Jongerentheatergroep “omdat het kan” i.s.m. Tamara Griffioen, Joske Koning, Judiht Speelt, Judika Lessmann, Julie Scott, JUMA Theater, Kindertheater KABOEM!, Knuffelhotel, Lennart Blom, Liselot Pluister & Tamara Hofman, Louise, Luc de Groen en Joris van Lienen, Luciono Gelati, Lzaro Tejedor, m@x, Maaike Siegerist, Maarten van Norren, Maarten Willems, Madelène Veraa, Magali Magloche, Man met Koffer & ThisGirlsLife, Man met Koffer, Marco Lopes, Marianne van Houten, Mario van Megen, Mark van Vliet, Marlies Ruigrok & Jeroen Aerts, Marvin Dee, Medea73, Merel Moistra, Merlijn Nash, Milan Seegers, miXendorp, MIYO, Monique Hendriks, Mooie Mensen, Muzikale praktijk in de zingende notenboom, Mystic Theatre, NewKlezCollectif, Nickenik, Oliver Alexander, Onno Lolkema, Parlanza!, Paul Heetebrij, Paul van Soest, Phoenix Lights, Pieternel Osinga, Popkoor Focus, Prestige, Pyrates!, Raoul & the WiseMen, Raymon Rodenburg, Rémon Beeftink, Rendier & Semble, Rice2, Rij 7, Robert Grijsen, Ron Lindeman, Roos Meijer, Sanne Schuhmacher, Saskia Schalekamp, Siebe Palmen, Skelectief, Some Kind Of Fire Rose, TG Vloerbedekking, The Accapella Queen, The Dreams, The Dutch Factory, The Love Freaks, Theater ‘Het wandelend huis’, Theater Adamas, Theater Draad, Theater Kruimels, Theatergroep [ROVA], Theatergroep Held, Theatergroep Hoi!, Theatergroep Lef, Theatergroep Mucato, Theatergroep Naakt, Theatergroep Nox, Theaterloods-b, Tim Honnef, Tim van den Eijk, Timon Blok, Tom Krikke, Tommy Ventevogel, Toneelgroep Dapper, Toneelgroep Tantalus, Tractrice, Ttea, Tzja Giantor, Van Vrouwen, Vincent Mulder, Coen van de Aardweg/Ruud Vos, Voor Galg en Rad, Vysotsky, WeijsenfeldProducties, Werklicht, Wilde Spinazie, Withlof, Wouter Monden, Writersday, Ymprov, Yvonne Gillissen, Zwols Toneelhuis.

Delft Fringe Festival 2013

16 t/m 19 mei 2013

3x bellen, Africa Entsha, Angelique Schipper, Anke Millenaar & Kirsten van Teijn, Arie Vuijk, Aron Elstak, BANG the Skillet, Barbara Breedijk, Bibliotheque Erotique, Big Moose, Bouman & Henkel, Bourbon and Black Coffee, Coco’s Mobile Popshow, De Dansende Dichters, De Duiters, De Fanfaries, De Luie Honden, De Luie Honden, De Ministers, De Nieuwe Werken SKVR, Delftse Vertelkring, Dorrestijn en Kwakkelstein, Eikelenboom & Van Velzen, Esmay Usmany, Ezio Tangini, Faint Lights, Felix van Cleeff, Festes, Fields of Wonder, Frans Hakkemars, Geen Front, Gré van de Plee, Het Betoetertheater, Het Meemaaktheater, Het Vermoeden, HeYou!, Hojotoho, Jan Willem van Opstal en Rob Michels, Janneke Jager, Jente Jong, Juf Felice, Ketel Haezer, Kim van der Bemt, Lazaro Tejedor, Lieneke Mous & Co, Lolita & the Choirboys, Maarten Willems, Margriet Sjoerdsma, Mario van Megen, Mark van Vliet, Meijers & Van Wijk, Mieke van Veen, Miguel&Nelly, Mimegroep Optie Z, Mirjam van Ansem, Musicalzanggroep Prestige, Nemesis, Oma Knotje, Piet van der Pas & Peter de Jong, Raoul & the Wisemen!, RAU!, Raymon Rodenburg, Rémon Beeftink, Rian Evers & Cyrelle Faillé, Rie-jetske en Jordy, Rij 12, Robert Grijsen, Rockin’ Entertainment, Roosmarij van Lint, Ruth Bakker, Sanne Shuhmacher, Saskia Josy, Skelectief, TG Bogaert & Co, TGDe Wolven, TG Glashart, TG Vloerbedekking, The More The Mary, Theater Decibel, Theater Decibel, Theatergroep Mangrove, Theatergroep Wilde Spinazie, Theatersportgroep ‘t Slippertje, Three Colours, Toneelgroep acht, Toneelvereniging Ploef, VanPuffelen, Voor Galg en Rad, Winterjong, Wisse Produkties, Withlof.

Delft Fringe Festival 2012

22 t/m 27 mei 2012

Abracadabaret, Annemarie Hagenaars, Barbara Breedijk, Bart de Win, Bonthuis, Catherine Boone, Clown Patogaff, Cobra, Comedy 015, Compagnie DeSnor, Company Elvira, Cosa Nosa, De Dichters van het Feest de Poezie, De Flits, De Muziekmaten, De vrouwen van de zon en het vuur, Delftse Vertelkring, Desiree van Haaren, Els van der Valk, Esmay Usmany, F*K Theater, Festes Theater, Het Garnizoen, HIC, Ivo Bernard, Jagoda Bobrowska, Jan Willem van Opstal, Janneke Jager, Jente Jong, Joris Gilberts, Kleischip, Lazaro Tejedor, Levend Lijf, Liever Lizette, Lopes & van Teijn, Louise Wessels, Margriet Sjoerdsma, Matroesjka, Maya&Adrian, Meijers en van Wijk, Mieke van Veen, Mirjam van Ansem, Monk, Musicalzanggroep Prestige, Nachtgasten, NVDP Theaterproducties, Onafhankelijk Toneel Utrecht, Op Sterk Water, Revolutie TV, Rij 12, Robert Grijsen, Rocky Amaretto, Rogier Pelgrim, Roos Blufpand, Ruimteschip Theater, ‘s-Gravenspel, Sophie Maria Kienhuis, Stichting de Cultuurbrouweij, Stichting Pooster, The Candides, Theater Kruimels, Theatergroep Lucide, Theatergroep Vrij, Theatergroep VZOD, Theatergroep Wilde Spinazie, Theatergroep XXLarge, TheaterOVER, Toneelgroep Pionier, ToTheLoep, Volbeda & van Harten, Warenar, Ymprov.

Delft Fringe Festival 2011

12 t/m 15 mei 2011

Bas Bonthuis en Tijmen Bonthuis, Dattah, DEA, Delftse Vertelkring, Felice is Juf, Festes Theater, Het Garnizoen, Het Lage Licht, Improv Band, Liever Lizette, Maarten Labordus, Maasstadspelers, Reinier van Mourik, Revolutie TV presenteert Duo Gelul, Rij12, Roos Blufpand, Sint Jan Baptist ’93, StemComputer, Theater Adamas, Theater Decibel, Theater Overspel, Theatergroep BenNieuwd, Theatergroep Boast!, Theatergroep Dipt, Theatergroep Gras, Theatergroep Wilde Spinazie, Theatergroep XXLarge, Toneelgroep Draadloos, Toneelgroep Plan B, Toneelgroep Pril, Toneelvereniging ‘s-Gravenspel, Toneelvereniging Bagage, Toneelvereniging De Rederijkers, Toneelvereniging Tatio, Tyatro, wai.theater, Walter S. Lust tot volkstoneel, Werklicht, Ymprov.